Therapy of Soul II.

pro pokročilé

Začínáme 30.10. 2023


Pokročilý kurz TOS, ve kterém si osvojíš  návody na hlubinné čištění témat.Pracuješ s kyvadlem a metodou TOS a cítíš, že je čas na pokročilejší témata?

 

Potom jsi tu správně a metoda TOS II. může být to pravé pro tebe. 🙂


Metoda Therapy of Soul (TOS)

II. pro pokročilé

Ve 4týdenním online kurzu se naučíš:

 • Hlubší nahlížení do životních témat a jejich čištění.
 • Rušit sliby, přísahy a jiné okolnosti, které ti na duchovní, nebo energetické úrovni brání posouvat se v životě dál.
 • Nahlížení na rodinné zatížení, generační zatížení a jejich zrušení.
 • Vnitřní archetypy- načítání informací a čištění na energetické úrovni.
 • Vysílání žádostí- vztahy, hojnost, plán duše, životní poslání a další témata, která tobě a tvým klientům pomohou se v životě posouvat.
 • Čistit sliby, založené na nesprávném pochopení Boha a božství, hluboce zakořeněné strachy.
 • A další témata, která obohatí tvou praxi a rozvoj.


Je pro tebe metoda TOS II. to pravé?


Vodítkem Vám mohou být následující řádky 🙂

 • ANO
  Miluji práci s tabulkami a kyvadlem a chci umět ještě víc.
 • ANO
  Pracuji jako terapeut, kouč či lektor a rád/a bych si rozšířil/a své služby, nebo bych se jím rád/a stal/a.
 • ANO
  Chci pracovat s metodou, kterou mohu využít jak osobně, tak na dálku.
 • ANO
  Chci se naučit, jak jednoduše pracovat do hloubky na tématech, které mě i mé klienty brzdí v růstu.
 • ANO
  Chci dostat certifikát o absolvování metody TOS II. 🙂
 • A to nejdůležitější
  Cítím příval energie a hřejivý pocit na hrudi, že toto je to pravé pro mne.

Co se v kurzu naučíš?

ČIŠTĚNÍ HLUBOKÝCH TÉMAT

RUŠENÍ SLIBŮ A PŘÍSAH

PRÁCE NA NOVÝCH TABULKÁCH

VYSÍLÁNÍ ŽÁDOSTÍ A MANIFESTACE

JEŠTĚ VÍCE PROHLOUBÍŠ INTUICI

OTEVŘEŠ SE SVÉMU POSLÁNÍ A CÍLI DUŠE

BUDEŠ SI VYTVÁŘET SILNOU OCHRANU

NOVÉ TABULKY A PDF NÁVODY K TÉMATŮM

KE KAŽDÉMU TÉMATU INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO
Zajímá tě, jak to vypadá ve členské sekci?

Zde v galerii si můžeš prohlédnout jak vypadá členská sekce pro účastníky TOS.


Harmonogram kurzu

     Kurz začíná 30.10. 2023. Trvá 4 týdny s podporou ve skupině. Dostaneš nové návody a rozšiřující tabulky ke konkrétní terapetutické práci.

Podmínkou je mít základní kurz TOS.

Jednotlivé týdny jsou rozděleny do modulů.

1. týden

Podíváme se na čištění rodových linií- matka, otec, generační zatížení, dary rodu.

2. týden

Čištění vnitřních archetypů- žena, muž, dítě, jejich léčení. Přijímání vnitřních aspektů.

3. týden

Rušení slibů a přísah- chudoba, cudnost, nesprávné pochopení Boha, strach.

4. týden

Vysílání žádostí- poslání, hojnost, partnerský vztah, zdraví a cesty k uzdravení a další témata.

A protože ráda dělám radost, můžete se těšit na bonusy. 🙂

PDF i video návody ke každému tématu.

Společný trénink ve skupině.

Konzultace během kurzu.


Jak online kurz TOS II. probíhá?

Kurz je koncipován tak, aby jste se jej mohli naučit praktikovat z pohodlí domova. 🙂 Nemusíte tedy nikam jezdit, učíte se z domova v čase, který bude vyhovovat vašim potřebám. Je na vás, jak si časově rozvrhnete studium.
Délka trvání kurzu je 4 týdny. Časová náročnost je cca 1 hodina denně, 3 dny v týdnu a praxe už je na vašem zápalu a nadšení.
V den zahájení kurzu obdržíte přístupy do členské sekce. Veškeré materiály, videa, tabulky a jednotlivé moduly najdete ve členské sekci. Přístup ke kurzu máte navždy.
Velká část kurzu, včetně popisu tabulek je v podobě videí. Každý týden bude mít svůj modul a své téma a budeme se věnovat také praktické části.
V závěrečném týdnu se vrhneme na praxi, je pro mne důležité vědět, že jste všemu porozuměli.
Po ukončení běhu kurzu Vám odešlu certifikát o jeho absolvování. 🙂


Kolik online kurz Therapy of Soul stojí?


Cena kurzu Therapy of Soul II.

pro pokročilé je 

 

7.777 Kč

 

325 EUR   

 

Kurzovné je možné rozdělit na 2 splátky v objednávkovém formuláři.

 

 

 Co říkají účastníci metody TOS? 

Do kurzu s Katkou som vstupovala ako absolutny "kyvadlovy" ziacatocnik. Kyvadlo som mala doma uz nejaky cas, ale potrebovala som nakopnutie a hlavne usmernenie, ako sa nanho naladit, ako klast otazky a nemanipulovat nim skrz moje ocakavania. Aj vdaka Katky vedeniu som sa s kyvadlom hned zzila a krasne so mnou spolupracovalo. Katka nam bola pocas celeho kurzu k dispozicii a odpovedala na kazdu jednu otazku, poskytovala nam podporu a vzdy do toho dala aj svoju clovecinu 😉 A ceresnickou na torte bol bonusovy rozhovor na temu poslania - krasne stravena hodinka plna smiechu, z ktorej tazim doteraz.
Lenka Klimovámateřská dovolená
Děkuji, Katí nejen za včerejší konzultaci,ale za celý kurz TOS. Který byl jasný, srozumitelný, přehledný. Perfektni byla tvá podpora a rychle reakce na dotazy. Laskavé a milé vedení. Ačkoliv jsem tě objevila čistě nahodou, prislo mi, jakobych te znala už léta. Moc se mi líbil i ten zpusob rozvržení tři dny videa a dva dny výuka. To mi perfektně vyhovovalo. No a včerejší konzultace byla bomba! Ja si sama v tabulce 40 testovala Dary a poslání... To, co mi vyšlo jsem si zapsala. A usoudila jsem, ze to není možné,aby to byla pravda 🤔 a ze to je blbost. No.. a tys mi pak načetla to samé 😯 Takze pro mě AHA moment jako hrom! 1. Ono to fakt funguje!!! 🥹 2. Jak sám sobě člověk stále a zase znovu nevěří a potrebuje ujisteni zvenčí. 😁 3. Jó, jdu správnou cestou. Takže, Kačenko milá, moc a moc děkuji. Potkala jsem te ve spravnou chvíli a vse se děje jak má. ❤️🙏❤️ Ještě bych ráda poděkovala celé skupině za bezpečné a pohodové prostředí.. a za to fungování.. Z dotazů vas vsech vyplynuly i odpovedi pro mě.😉
Jana Burešová
Ahoj Katulko, s mojím vyšším já pracuji každou volnou a každá ta chvíle mě dobíjí úžasnou energii a jsem při té práci (spolupráci) sama sebou. Zažívám krásné aha momenty a uvědomění, měla jsem i chvilky že ti napíšu o radu a to bylo pro mě uvědomění dalšího projevu mého ega a toho že si mám věřit a nebát se. Furt se při čištění učím a pokaždé mě to posouvá do předu a je úžasné když vidím jak se rozvíjím. Lidi kolem mě mi říkají že jsem jiná, naplněna energií a jsem si sebou jistá. Taky mě to učí být trpělivá a žít v lehkostí . Je to pro mě úžasná cesta. U klienta pozoruji krásné změny a už si uvědomují že na všechno je ten správný čas. Z celého ❤️ jsem šťastná že jsi mi přišla do mé cesty v živote a navedla mě tímto směrem, jsem spokojený človíček a vím že to jsem já.
Monika Romanováterapeut
Káti kurz TOS byla jedná velká jízda. Opravdu jsem se naučila jak pracovat s kyvadlem, tabulky dělané pro kurz jsou dokonalé, krásně barevné a přehledné, se všemi oblastmi. Naučila jsem se spoustu nového a potkala v kurzu samé milé ženy🧡 Děkuji Káťo
Majda Krassová
Ahoj Katka, ďakujem ti za včerajšiu konzultáciu, tvoje rady a uistenie v tom, že to čo robím má zmysel. Som veľmi rada, že si aj ty súčasťou mojej cesty a že som ťa našla 🙂 ❤️ Verím, že takýchto kurzov bude viac a pripravíš pre nás ešte niečo zaujímavé. Ďakujem si úžastná😇🌸❤️
Miriam Tamásová
Ahoj Kačko, Tvůj kurz i konzultace byly naprosto úžasné. I v 51 letech jde změnit život.. Otevřít oči i srdce.. Nakoplo mě to udělat radikální změnu ve svém životě i zmenu zaměstnání. To co jsem si vytestovala, tak jsi mi potvrdila... Otevřela jsi mi další dveře do nového života. Děkuji moc. Poslalo mi Tě samo nebe. Děkuji 🙏🙏
Lenka Žáčková

Často kladené otázky 

 • Je tento kurz určen také pro začátečníky práce s kyvadlem?
 • Ne, je určen pro absolventy základního kurzu TOS.
 •  
 • Kolik času denně mi kurz zabere?
 • Kurz jsem rozdělila na jednotlivé části tak, aby vám denně nezabral více než hodinu času. Většinou méně. 🙂 V každém týdnu budeme pracovat cca 3 dny a zbytek týdne máte na vstřebání informací a na praxi. 
 •  
 • Pracuji, nebudu mít čas se přes den ke kurzu dostat.
 • Moduly se budou otevírat postupně, je ale na vás, jestli se budete věnovat studiu v běhu kurzu, nebo ne. Přístup do členské sekce máte navždy, můžete se vracet k tomu, co nestihnete. Ve skupince na FB budu k dispozici po celou dobu trvání kurzu. Budete-li se však potřebovat na něco zeptat i po jeho skončení, můžete se na mne bez obav obrátit.
 •  
 •  
 • Jak si mám požádat o certifikát?
 • Průběžně budeme společně trénovat různá témata s tabulkami. Nebojte- nic hrozného. 🙂 Mým cílem je, aby každý, komu pošlu certifikát, opravdu metodu TOS II. měl vyzkoušenou na sobě a rozumněl principům. Poté budu certifikáty posílat.
 •  
 • Budu moci věštit?
 • Ne, TOS není metoda věštění. Je to práce s napojením na vyšší já a jejím cílem není věštit budoucnost. Jejím cílem je trvalý rozvoj, opuštění nezdravých vzorců a podora při cestě naším životem. 
 •  

 

Jsem rozhodnutý/á, chci se naučit metodu TOS II. 🙂

Máte nějaké dotazy ke kurzu, je něco, co vám není jasné? Napište mi na katerina.rubesova@post.cz