Ztělesni svou magickou energii

a zvol si růst ve svém podnikání i životě.

Vítám tě, milá tvůrkyně , na stránce mého VIP mentoringu, který je tu pro ty, které jsou připravené posunout se dál a dělat ve svém podnikání odvážná a ambiciózní rozhodnutí.  Přinášet si do života více hojnosti, lehkosti a být ve své síle.

Jak poznáš, že tu jsi správně?

 • Podnikáš ve službách
  Pracuješ jako terapeut, kouč, lektor, nebo průvodce druhých v oblasti seberozvoje a přidružených oblastech.
 • Víš, že jsi duchovní bytost
  Máš blízko k božství a zajímá tě tvá pravá podstata.
 • Jsi tvůrkyně
  Srdcem i duší víš, že máš co předat.
 • Cítíš, že tvůj čas je drahocenný
  Chceš tvořit v lehkosti a s maximem volného času.
 • Zasloužíš si hojnost
  Už je čas posunout se na další level a otevřít se hojnosti, která tu pro tebe je.
 • Máš vize
  Nápady k tobě proudí, potřebuješ někoho, kdo ti pomůže udržet směr a podpoří tě v tvorbě.
 • Máš odvahu
  Víš, že překonávat strachy je nutnost.
 • Věříš v zázraky a kapku magie
  Zázraky se dějí tomu, kdo v ně věří. A to ty víš.

Poznáváš se v tom? Cítíš příval nové energie?

Potom jsi připravena jít dál. 🙂

Na mojí podnikatelské cestě jsem také došla do bodu, kdy jsem věděla, že chci zrychlit svů růst, který by jinak trval mnohem delší časový úsek a jsem připravena na skok v podnikání i v životě. Nebyl už čas na prokrastinaci a doufání, že se stane zázrak, bez mého přičinění. Pochopila jsem, že uzrál čas na to, udělat rozhodnutí investovat do svého růstu.

Našla jsem si mentorku s odhodláním posunout se na vyšší level. To bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem si mohla nadělit. Během roku jsem měla úspěšné statisícové kampaně, pokořila svůj první milion. A vnořila se do své energie a vytvořila 3 své úspěšné metody.

Moje práce je energetická, 80 % tvořím energeticky a zbytek jsou aktivita a technické nastavení. 🙂 

Máš i ty vize a cítíš, že nechceš žít měsíc od měsíce? Chceš vnést do svého podnikání více lehkosti a tvůrčí energie a začít tvořit ze svého nejvyššího potenciálu? Vyhovuje ti energetická práce, protože s lehkostí zhmotňuješ? A nebo se to chceš naučit? Pak jsi tu správně. 🙂

Povedu tě a ukážu ti kouzla energetické práce na svém podnikání, tak aby tvá magická tvůrkyně spatřila tento svět.

 

Jak probíhá mentoring se mnou?

 • Tvůj záměr
  V úvodní konzultaci se spolu podíváme na to, kde jsi teď v tuto chvíli. Představíš mi svou vizi a očekávání. Podíváme se na to, co ti funguje, v čem ti je dobře.
 • Tvůj dar
  Podíváme se na to, zda pracuješ ze svého nejvyššího potenciálu. Vytestuji ti tvé dary a poslání a probereme kam je možné se posunout a jak se dá kouzlit s tvými dary. Probereme strategie.
 • Transformace
  Vytvoříš si záměr a energeticky ho ukotvíme ve tvém poli. Otevřeš se inspiraci a transformaci na úroveň bohyně v tobě.
 • Naplánuješ si kroky
  Naplánuješ si své příští kroky a já ti budu oporou na tvé cestě. Cílem jsou pevné kořeny, aby tvé podnikání mohlo růst vzhůru a bylo stabilní.
 • Tvá schopnost přijímat hojnost
  Máš finanční limity? Jsi připravena je zbořit? Yes, to je moje parketa, podíváme se na momentální nastavení a zboříme ho. 🙂
 • Magická esence
  Vysvětlím ti energetické principy tvorby. Přidáš-li k nim svou vlastní esenci, můžeš očekávat úžasné věci v životě. Budeš tvořit v integritě.
 • Tvůj VIP produkt
  Mrkneme na to, jakou jedinečnou službu můžeš svým klientům nabídnout.
 • Práce se strachem
  Strach je od toho, aby se překonal. Nejsi sama, kdo mu čelí, ale máš veškerou sílu se mu postavit. Proč utíkat do komfortní zóny, když se můžeš podílet na tvorbě lepšího života.
 • Ty jsi tvůrce
  To jakým způsobem se budeš posouvat je na tvém rozhodnutí a ochotě dělat kroky ve svém podnikání. A toho jsi si vědoma. Vše máš ve svých rukou.

Jaká je tvá investice do VIP spolupráce?

4 měsíce individuální spolupráceMentoring s podporou na 4 měsíce ................. 51. 111 Kč Možnost rozdělit na splátky.

Jak naše spolupráce probíhá?

 

Mentoring je individuální, přizpůsobím jej konkrétním potřebám tobě na míru. 

Setkávání probíhá 1x za 14 dní přes ZOOM. Budeš mít k dispozici záznam ze setkání, aby ses k němu mohla vracet. 🙂

V týdny, kdy se neuslyšíme, budeme v kontaktu ve FB skupině, dostaneš výzvy pro tvůj růst. 

Na messengeru jsem ti k dispozici ke krátkým konzultacím kdykoliv během tvého programu.

Součástí naší spolupráce jsou také vizualizace a meditace. 

Chceš být více vidět? Uděláme spolu rozhovor na mé FB stránce, pokud cítíš. 🙂

 

Tato služba není pro každého, předpokladem je, že již podnikáš v oboru a nabízíš své služby (online, offline), máš svou FB stránku a máš funkční automatizaci prodeje.

 

Aktuálně jsou volná 3 místa pro VIP spolupráci.

 

Chceš si se mnou nejdřív zavolat?

Objednej se na nezávislou 20ti minutovou konzultaci zdarma a poznej, jestli nám to spolu sedne. 🙂

Co říkají mí klienti?

Energetická nakopávačka. ♥️ Ahoj všichni. Měla jsem to štěstí, že jsem byla mezi třemi, které Kačka Kateřina Rubešová nakopne v podnikání. Už že jsem se dostala do té šťastné trojky jsem měla pocit štěstí, že mě čekají lepší zítřky. No a dnes jsem měla s Kačkou hovor. Musím říct, že to bylo úplně luxusní povídání. Krásné energie a neomezená ochota od Kačky pomoci. Dala mi spoustu rad a informací. Je to človíček s velkým ♥️. Už teď se těším, jak se bude vše vyvíjet luxusním směrem k mé spokojenosti a splněným snům . 😍 Kačko, moc, moc, moc děkuji. Jsi náš andílek, který nad námi bdí a směřuje nás správným směrem. ♥️♥️♥️ Moc si Te vážím a ještě jednou moc děkuji za krásnou energii a pomoc.
Pavlína Cagašová
Kateřina Rubešová děkuji děkuji 🙏 za dnešní povídání a motivovační mentoringové popošoupnutí. Přesně to jsem teď potřebovala. Předně mě překvapilo, jaký klid jsem v sobě měla, než jsme si zavolaly. V 99% cítím nervozitu před nějakým setkáním, která po pár minutách opadne, ale předem tam vždy je. Tentokrát klid, ty prostě vyzařuješ tu pohodu i nadálku dopředu 😀❤ Tvé rady mi pomohly si hodně ujasnit, a hlavně mě nakoply. Předtím to bylo "tohle bych mohla, snad můžu, snad to nějak dopadne, co když to nepůjde" a teď "proč ne, jdu do toho, proč by to nešlo"😁 Ještě perlička, kterou jsem zapomněla zmínit. Předtím jsem si ještě potřebovala ujasnit nějaké své pochyby, kyvadélko mi ukázalo zeptej se mentora a ty jsi zrovna dala nabídku a to video o pochybnostech. 👏 Takže správný čas, správné místo, správní lidé, ideální kombinace a vyšší Já prostě ví! 😁 Děkujííí 🥳 Martina
Martina Velecká terapeut