Křišťál, kámen, který by vám neměl chybět :-)

Dnešní článek bych ráda věnovala křišťálu, který je zosobněním čistoty, moudrosti a dokonalosti. 🙂

Myslím, že křišťál by neměl chybět v žádné domácnosti. Pro mne osobně je to nejpoužívanější kamínek, který ve své sbírce mám. Nosím jej jak na těle, pomáhá mi při meditaci, pomáhá mi udržet si pozitivní mysl. Při Krystaloterapii je neodmyslitelným pomocníkem. Pomáhá rozproudit a vést energii v těle, najít a odstranit blokády, znásobuje energie ostatních kamenů. Pro mne je tedy cenným každodenním společníkem.

Je to čirá odrůda křemene, výskytem je jedním z nejrozšířenějších minerálů na světě. Křišťál byl v léčitelství používán od nepaměti.

Jaké jsou hlavní účinky křišťálu?

 • dokáže koncentrovat, směrovat i posílit energii (nejen v těle)
 • chrání před negativními energiemi
 • pomáhá vyladit vnímavost člověka
 • znásobuje energie
 • má všestranné využití na těle- působí pozitivně na krevní oběh, na srdce, krevní tlak, zažívací ústrojí aj.
 • pomáhá zbavovat tělo jedů a škodlivin
 • je vhodným pomocníkem při meditaci, pomáhá uklidnit a koncentrovat mysl
 • je možné jej použít na celém těle, znásobuje energie ostatních kamenů
 • je účinný proti bolestem
 • při krystaloterapii je neodmyslitelným pomocníkem
 • křišťálová voda je účinná při žaludečních obtížích a na popáleniny

Kyvadlem z křišťálu můžeme zjistit vodní proudy, geopatogenní zóny. Narušenou rovnováhu je poté možné vhodným umístěním kamene neutralizovat.

Křišťálová drúza je vhodná pro nabíjení ostatních kamenů, zároveň vám z místnosti odstraní negativní energie, elektrosmog atd.

Chcete-li být pod ochranou a držet si čisté myšlenky, doporučuji koupit si přívěsek s hrotem. Hrot bude odrážet všechny negativní energie a dodávat vám sílu a odvahu.

Nezapomeňte však svůj kamínek pravidelně čistit.

Šperky, které nosíme na těle, čistíme po každém použití, pod proudem vody. Jednou za čas je pomoříme do mističky s vodou a mořskou solí. Nabíjíme na slunci.

Kamínky také musíme jednou za čas vyčistit, vhodná je lázeň čisté vody a mořské soli, do které je ponoříme cca na hodinu. Poté nabíjíme na slunečním světle.

Máte svůj křišťál už doma?

🙂

Pokud vás láká naučit se s kamínky pracovat, máte nyní možnost vstoupit do kurzu za výhodnější cenu. V nejbližší době bude základní cena kurzu navýšena. Více informací najdete tady. 🙂

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře