Síť hojnosti

V dnešním videu se podíváme na další síť a tou bude kruh hojnosti.

 

Můžete ji umístit v rohu bohatství, dle zásad Feng Shui a podpořit tak tok peněz ve vašem životě.

 

Nezapomeňte, že chcete-li do života přitáhnout hojnost, je třeba vyzařovat potřebné vibrace. Máte-li peníze rádi, budou k vám také proudit.

Můžete se tedy sami sebe zeptat, jaký vztah k penězům vlastně máte a následně na tom můžete pracovat. Každé přesvědčení se dá změnit, stačí se rozhodnout. 🙂

 

Co dnes budeme k vytvoření této sítě potřebovat?

  • 8 kusů krystalu křišťálu se špičkou
  • 3 kusy citrínu, nebo jadeitu, nebo nefritu (já jsem zvolila citrín)

 

Krystaly křišťálu vyskládáme do kruhu (hroty směřují stejným směrem), poté doprostřed kruhu poskládáme citríny tak, aby vytvořily pomyslný trojúhelník.

Tento obrazec, jak už jsem zmínila výše, umístěte do oblasti hojnosti a bohatství ve vašem domě, či bytě. Z vlastní zkušenosti (odborníci na Feng shui mi snad odpustí 🙂 ) ale mohu říci, že postačí umístit ho do levého rohu centrální místnosti (obývací pokoj) z pohledu při vstupu do místnosti. Toto místo by mělo být uklizené, upravené, můžete si ho vyzdobit dle své fantazie, udělat si z něj krásné místečko.

 

Dnešní afirmace: S radostí a vděčností přijímám hojnost, kterou si zasloužím. 🙂

 

 

 

 

 

 

Jsem moc ráda, že se takové kamínkohraní líbí a že mi od vás chodí zpětné vazby.

Do 31.5. je stále možné využít slevového kódu na Online kurz Krystaloterapie a naučit se s kamínky pracovat na těle.

 

Přeji krásné dny

 

Katka

 

 

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře