Naše řídící myšlenky ovlivňující hojnost

Proč nám funguje manifestace menších věcí a velkých věcí a změn v životě jen nahodile?

Proč když si myslíme, že děláme vše správně, tak nám hojnost nepřichází?

Za celý život jsme si nastřádali spoustu různých názorů a přesvědčení, která si odporují. Víme, že peníze chceme a potřebujeme k životu, na druhou stranu si ale myslíme, že jsou špatné a nečisté a že je vlastně špatné je chtít.

Protože peníze kazí lidi, štěstí nepřinesou atd. atd. atd… Tak tedy ač si vizualizujeme více možností, peněz a svobody, úspěch se nedostavuje.

Proč?

Vesmír se řídí podle našich niterných řídicích myšlenek. Jsou to ty myšlenky, které jsou v hloubi zakořeněné a které je třeba vynést na světlo a přetvořit je. 99% těchto řídících myšlenek nejsou vůbec naše. Přijali jsme je během života od jiných lidí, od společnosti, z filmů apod.

Nic není ztraceno, pokud nám to takto prostě nefunguje, nevyhovuje a chceme to změnit, můžeme.

Přineseme si tím do života více svobody a hlavně naše řídící myšlenky, kterými si tvoříme realitu, budou opravdu naše, budou přicházet z našeho nitra, z naší vnitřní moudrosti. 🌸❤️

Naše řídící myšlenky ovlivňují naší schopnost přijímat. Pokud si tedy myslíme, že my jsme v jádru dobří a peníze jsou špatné a špinavé, vytváříme v tvorbě naší reality rozpor, nebudeme schopni přijímat víc, než naše podvědomí uzná za přijatelné (aby jsme náhodou neměli až moc nečistých peněz a tím sami sebe třeba nekazili- další z přesvědčení).

Co bych vám poradila, pokud toto chcete změnit?

Najděte své řídící myšlenky a změňte je. Třeba tak, že se začnete chovat a jednat s důvěrou, že je tu pro vás a pro všechny kolem dostatek. Tím dáte najevo, že už nejedete v zajetém režimu nedostatku (další řídící myšlenka, přesvědčení, že je tu vše v omezeném množství a jednou to dojde) a víte, že vám vždy přijde to, co potřebujete.

Protože vy si to zasloužíte. 💖

V Rituálu hojnosti se na řídící myšlenky podíváme, najdeme nejrůznější rozpory, kterými si tok hojnosti blokujeme a nastavíme si zdravé názory, které budou opravdu naše. Začínáme 1.8.2022

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře