Andělské pohlazení na dosah

Dnešní článek bych chtěla věnovat andělům.

 

Jsou všude kolem nás, každý máme svého anděla strážného, nikdy nejsme sami.

 

I když máme někdy pocit osamělosti, cítíme smutek, prázdnotu, vždy je u nás náš anděl, který se nám snaží pomoci, vnuknout nám touhu vstát a pokračovat v naší cestě, ukázat to světlo na konci tunelu.

 

Mnozí lidé si to uvědomují každý den a pracují s nimi vědomě. Žádají je o pomoc při běžných situacích, o podporu, či vedení.

 

V takovém případě se život stává mnohem lehčím, radostnějším a uvědomělejším. Protože když víte, že máte u sebe svého nejlepšího přítele, který vám všemi možnými prostředky pomáhá, je vše hned veselejší.

 

Já si s andílky povídám, pomohli mi už tolikrát, vedou mě a posílají různá znamení.

Můj anděl mi zachránil život, když jsem usnula za volantem. Zavolal na mne jménem a já se díky tomu probrala a strhla volant od svodidel.

Pomáhají mi v každodenním životě a s čímkoliv, o co je požádám.

  • Posílají mi různá znamení, vidím barevné jiskřičky světla, poletující kolem mě, když jsem smutná. Jindy ke mě od stropu slétne bílé pírko. Posílají mi do cesty ty správné lidi v ten pravý čas.
  • Ke komunikaci se mnou využívají také mnou intuici, přichází ke mě nutkavé myšlenky a když si to dokážu uvědomit a následovat je i přes můj strach, vždy mi to přinese něco úžasného.
  • Vždy když mám strach o své děti, jako asi každý rodič, požádám je o jejich ochranu a hned vím, že jsou v bezpečí.
  • Pomohli mi udělat zkoušky.
  • Pomáhají mi při mé práci, vedou mě při terapiích a konzultacích.
  • Pomáhají mi s dětmi.

A tak dále… mohla bych pokračovat do nekonečna s výčtem všeho, za co jsem vděčná. 🙂

 

 

To vše může mít každý, stačí jen požádat.

 

Požádej a je ti dáno. 🙂

 

Proto se ptejte, žádejte o pomoc, o radu o vedení, o znamení a buďte pozorní. 🙂

 

Můžete cítit objetí, pohlazení, pošimrání na tváři, nebo náhlý pocit bezpečí a tepla na hrudi. Můžete i v nitru slyšet jeho hlas. 🙂

 

Žádná prosba není nicotná. Váš strážný anděl čeká, až se s ním spojíte. A bude šťastný, že vám může pomoci se vším, oč požádáte. 🙂

Nestyďte se a zvěte je do svého života, začít můžete právě TEĎ. 🙂

Vyzkoušejte jaké to je, každý den o něco požádat. Můžete například po zbytek tohoto týdne každé ráno pozdravit svého andílka a požádat jej, aby vám s něčím ten den pomohl. Kdykoliv si přes den vzpomenete, můžete požádat o radu či vedení.

 

Věřím, že mi na konci týdne napíšete, co krásného se ve vašem týdnu událo. 🙂

 

Krásné dny

 

S Láskou Káťa

 

 

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře