Pozitivní mysl jako rozhodnutí

Dnes bych  ráda sdílela výňatek z mého eBooku. V posledních dnech pozoruji a opět si v praxi ověřuji, jak moc je prospěšné prostě se rozhodnout, že budu žít v pohodě a klidu, že vše je v pořádku tak, jak to je. 🙂

Sama nejsem nějaký super šťastný a věčně vysmátý člověk, poslední týdny byly pro mě hodně psychicky náročné, hlavně v mezilidských vztazích, nedostatečné komunikaci a tím vzniklých zbytečných nedorozuměních.

Pozorovala jsem to i v okolí, z astrologického hlediska většina planet couvala, nebyla to zrovna ideální doba. 🙂

Před pár dny jsem si řekla dost! Vytvářím si to sama, chci mít opět lehkost.

 

A opravdu, toto „malé“ rozhodnutí mi zase vlilo do žil radost a chuť tvořit. Tak tvořím. Momentálně z dovolené na Třeboňsku píši tento článek a dokončuji členskou sekci chystaného online programu Uzdrav své vnitřní dítě. 🙂

Za pár dní bude moje další „dítě“ na světě, mám z toho obrovskou radost. 

Proto bych vám chtěla říct, nenechte se odradit, ne vždy je vše růžové a úžasné. Důležité ale je nesetrvávat zbytečně dlouho v chmurách a dát si závazek, myslet pozitivně a mít lehkost v životě. 🙂

A zde už slíbený výňatek: 

 

Mysli pozitivně

 

Všimli jste si už, že člověku, který miluje život, miluje každý den a rozdává svou pozitivní energii druhým, se dějí pozitivní věci?

Je to tak. Stejné přitahuje stejné.

Budete-li chodit s vráskou na čele, shrbenými zády a pod nosem frfňat na dnešní pitomý den, pravděpodobně vás za rohem pokadí holub, nebo někde vzteky klopýtnete a uděláte čumákem brázdu v záhonku.

Naše myšlení ovlivňuje naše slova, činy a i celý život.

Způsob, jakým každý den myslíme, náš život neuvěřitelně ovlivňuje a tvaruje.

Toto je nutné si uvědomit.

Jak přemýšlíte o sobě? O svém partnerovi, o práci, o dětech, o přátelích, o svém domově a životě jako takovém? Volíte pozitivně myšlenky? Myslíte si o svém životě, že je skvělý, žijete svobodně, volně a ve finanční stabilitě, nebo naopak na svůj život nahlížíte tak, že žijete svázaní omezeními, ať už časovými, finančními, nebo kdoví jakými?

 

Přesně takový život pak budete mít.

 

Pokud si myslíte, že váš život je nuda, nemáte peníze, dobré přátele, ani vyhlídky, štěstí se vám vyhýbá, nemůžete čekat, že vám začne vesmír sypat skvělé příležitosti, dobře placenou práci, nebo že vám zaklepe na dveře muž/žena vašich snů. Tak to nefunguje.

 

Štěstí je stav mysli

 

Musíte mu jít naproti.

 

Začněte tedy u sebe, ve své hlavě, uvědomujte si každý den, na co myslíte… jak smýšlíte o sobě, o své práci, o svém životě. Kdykoliv se přistihnete u negativní myšlenky, jednoduše ji změňte.

 

Trénujte své myšlenky, vizualizujte si sebe spokojenou a brzy uvidíte první pozitivní vlaštovičky.

 

Pěkný den

 

Káťa

 

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře