Jak vyčistit energii v domě

 

Cítíte se doma, nebo na nějakém jiném místě nepříjemně? Přepadl vás někdy doma divný pocit, nebo jste se najednou necítili doma bezpečně? Ukazují vaše děti s pláčem na nějaké místo, nebo vás na něco upozorňují vaši domácí mazlíčci svým vrčením, či syčením?

Není to nic neobvyklého, asi všichni jsme někdy doma zaznamenali negativní energii, či bezdůvodný strach či pocit husté, těžké energie.

Ať už se jedná o energetické shluky po náročnějším období (hádky, konflikty), nebo cizí entitu, která přišla na nezvanou návštěvu, je možné si pomoci, či požádat tam nahoru o pomoc.

Co tedy dělat, potřebujete-li pročistit váš domov…

Zde uvádím několik způsobů, které sama používám a mnohokrát mi pomohly. Můžete je kombinovat, v případě potřeby větší očisty.

Vykuřování prostoru šalvějí

Toto je velmi účinná metoda, šalvěj odstraňuje negativní energie, pomáhá nastolit ve vašem domě pocit čistoty a bezpečí. Účinek je okamžitý.  

Malý tip: projděte se zapálenou šalvějí celý dům, každou místnost projděte od podlahy ke stropu, začínejte v jednom rohu, pokračujte dál a krouživými pohyby rozhánějte dým po pokoji, můžete takto vyčistit i nábytek, cítíte-li, že to je třeba.

Pokud se stane, že vám v nějakém místě začne více dýmit, zůstaňte chvíli na místě, až se kouř ustálí, pokračujte v očistě dál.

Požádejte o očistu anděly

Požádejte archanděla Michaela, aby odstranil všechny negativní a nízké energie a entity z každé místnosti vašeho domu/bytu, aby vyčistil každý roh každé místnosti, všechna místa, kde je to potřeba. Vnímejte, kde již cítíte, že je vše vyčištěné.

V okamžiku, kdy cítíte, že jeho práce je hotova, požádejte ho dále, aby naplnil celý váš domov, každou místnost, chodbu apod. světlem a vytvořil kolem něj ochranný štít.

Je možné se soustředit i na celý bytový dům- dříve jsem žádala i o očistu sousedních bytů, když jsem to tak cítila

V případě potřeby většího pocitu bezpečí ještě žádám- „Prosím, postav své pomocníky do každého okna i dveří a ochraňujte nás po celou noc i den a proveďte nás klidným spánkem.“

Vizualizujte si světlo

Je to podobné, jako když žádáte andílky, jen si vizualizujete světlo a očistu sami. Zavřete oči a představte si, jak celou místností, z každého místa, rohu, či kusu nábytku vychází jasné zlaté světlo, které rozpouští vše negativní.

Tuto vizualizaci dále rozšiřte do dalších místností, chodeb, zahrady apod… Na každém místě, kde cítíte, že to je potřeba, setrvejte déle, dokud si nebudete jisti čistou energií. Postupujte v duchu celým domem a pozorujte, jak se naplňuje zlatým světlem.

Když ucítíte, že je vše vyčištěno, vytvořte si kolem domu štít, který bude odrážet vše negativní.

Štít vytvářím tak, že si představuji kolem domu nepropustnou kopuli světla, která odráží všechny nízké energie.

Tuto vizualizaci čas od času dělám, když někam odjíždím a mám pocit, že bych měla domov zabezpečit.

Křišťály, orgonity

Negativní energii také pročišťují a odrážejí kameny, nebo orgonity. Do každé místnosti si můžete pořídit drúzu křišťálu, ametystu, či jiného oblíbeného kamínku.  

Křišťálu jsou připisovány nejvíce očišťující účinky v souvislostí s prostorem a energiemi, proto doporučuji alespoň jednu drúzičku v centrálním pokoji mít.

Do ložnice či dětského pokoje si pak můžete dát třeba růženín, který vám bude pomáhat v čištění srdeční čakry a harmonizovat vztahy, nebo ochranné kamínky jako je ametyst či obsidián.

Kamínkům a jejich využití se budu věnovat v dalších příspěvcích, zaslouží si více pozornosti.  Chcete-li se dozvědět více o léčení pomocí krystalů, podívejte se zde>>

Orgonity jsou také velmi úžasnou pomůckou na transformování energie. Doma používám v každé místnosti orgonitovou pyramidu.

Výhodou je, že si je můžete naprogramovat na to, co potřebujete čistit, s čím potřebuje pomoci.

Misky se solí

Sůl je také velmi oblíbenou metodou ochrany. Do každé místnosti, ke každému oknu i ke dveřím můžete umístit skleněnou mističku se solí.

Ponechte ji tam týden, pokud sůl zčerná, nebo jinak změní barvu, vyměňte ji za čistou. Opakujte, dokud sůl nezůstane čistá.

Někdo věší pytlíček soli nad vchodové dveře. Sůl odrazí negativní energii a nepustí ji dovnitř.

 Modlitba

Mojí nejoblíbenější a nejpoužívanější metodou je modlitba Otčenáš– ač se neřadím k žádnému náboženství, tato modlitba má velkou sílu a okamžitý účinek a vnímám ji jako opravdový dar od našeho nebeského Otce. 

Několikrát se stalo, že mi pomohla okamžitě z bytu vyhnat nezvaného návštěvníka.

Závěrem poděkování

Po každé očistě nezapomeňte od srdíčka poděkovat.

Samo se to neudělalo, je třeba na to pomyslet říct třeba jen- Děkuji za pomoc.

Toto jsou nejčastější metody, které používám. Doporučuji si vyzkoušet, která bude vyhovovat Vám, případně kombinovat více postupů.

Krásné dny

Káťa

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře