Šungit a šungitová voda

Tento černý zázrak do sebe absorbuje veškerou negativitu, je úžasným pomocníkem při čištění vody.

Ničí bakterie a viry, zbavuje vodu chloru, organických sloučenin, amoniaku, kovů, opravuje energeticko- informační strukturu vody a obohacuje ji o stopové prvky, které jsou pro organismus přínosné. Pomáhá rušit geopatogenní zóny, elektrosmog.  Pomáhá proti bolestem svalů a kloubů, artritidě, cukrovce, při léčbě onemocnění kůže, nachlazení a dalších potížích.

 

Šperky ze šungitu chrání nositele před negativními energiemi a zářením.

 

Šungitová voda

  • Šungitová voda se používá jako podpůrný prostředek k léčbě různých potíží.
  • Zlepšuje fyzický i psychický stav, pomáhá při nervovém napětí, dodává sílu a energii.
  • Kloktat a vyplachovat ústa můžete šungitovou vodou při bolestech v krku, zánětech v dutině ústní, paradontóze atd., účinně pomáhá při nachlazení i chřipce.
  • Při vnějším použité využijete vodu jako účinný prostředek proti vráskám (napíná pokožku), je blahodárná pro pleť, proti akné, vyrážkám a suchým místům.
  • Při oplachování vlasů se snadno zbavíte lupů a výrazně zlepšíte kvalitu vlasů i pokožky.
  • Léčivé jsou také koupele. Nejen, že mají zklidňující a uvolňující účinek, ale vaše kůže se stane zdravější, pomáhá při léčbě lupénky aj.

Příprava šungitové vody

Pro přípravu vody můžeme použít surový šungit, drcený (pozor, spíše větší kousky, kvůli nebezpečí spolknutí úlomků nevolte písek nebo extra jemnou drť), tromlované oblázky, koule nebo pyramidu.

Před použitím kámen očistíme, důkladně jej umyjeme a propláchneme vodou.

Nejlepším harmonizátorem vody je šungit ve tvaru pyramidy.

 

Do nádoby nalijeme cca 2 litry vody a vložíme do něj umyté kameny, nebo pyramidu. Necháme působit 48hodin. (doba macerování by neměla přesáhnout 72 hodin)

 

 

Šungit je třeba čistit alespoň 3x- 4x do měsíce v případě pravidelného používání. Stačí pořádně jej umýt.  Jednou za čas je možné ponořit jej do octa na několik hodin a poté opláchnout pod proudem vody, tím dojde k regeneraci kamene.

 

 

Kateřina Rubešová
Jsem spirituální mentorka pro ženy ve službách. Ukazuji ženám jejich světlo a podporuji je na cestě za jejich posláním. Propojuji energetickou práci, nastavení mindsetu a práci s minerály tak, aby výsledkem byl život v radosti a lehkosti. Vytvořila jsem metodu Therapy of soul, která pomáhá pracovat na svých přesvědčeních a nastaveních, jednoduše, efektivně a v lehkosti. Vedu online kurz Krystaloterapie>> na vlně živé energie krystalů. ❤ Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře